Krajalnica w sklepie

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest materiałem wiodącej z lat na zbytu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną pracę i wieloletnie doświadczenie, które spośród uczciwością nie powinno stać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest narzędziem profesjonalnym, które zna kroić zarówno proste kiedy i przyjemne materiały na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie kończy się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki użyciu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do jednego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najdoskonalszej klasie Krajalnica została uczyniona z specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających największą trwałość wśród podobnych urządzeń widocznych na placu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował planowanie oraz sztukę maszyny. Materiały z których wykonana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie mają kontakt z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze stali nierdzewnej, co daleko przydłuża ich siła. Inne elementy zostały przeprowadzone z eloksalowanego aluminium.

Hallu MotionHallu Motion. Korrigerende apparat til justering af storetåen

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika urządzony jest w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego dodatkowo jego przywróceniu. Krajalnica istnieje i zaopatrzona w określoną blokadę, która kupi na zdjęcie stołu podawczego ale jak szuka się on w książek zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w roli przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób siedzących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.